Apartamenty Horyzont

to dwa budynki, które gwarantują mieszkańcom wyjątkowe poczucie komfortu i prestiżu. Każdy z 88 apartamentów, oferowanych w stanie deweloperskim, jest przemyślanie zaprojektowany i wygodny. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze idealnego mieszkania, w zależności od upodobań, liczebności rodziny i preferowanej kondygnacji.

Inwestycja posiada parkingi podziemne, skomunikowane z budynkami szybkobieżnymi i cichymi windami. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy też komórki lokatorskie.

Dbamy o najwyższą jakość wykonania wszystkich prac budowlanych (solidni i sprawdzeni wykonawcy z wieloletnim doświadczeniem) oraz o użycie materiałów „z najwyższej półki” (tynki samoczyszczące na elewacji, trzyszybowe energooszczędne okna, selekcjonowane naturalne drewno na balkonach i tarasach, itp.). Dzięki temu Apartamenty Horyzont będą zachwycać estetyką wykonania przez wiele lat.

Część wspólna do dyspozycji wszystkich mieszkańców to piękny, duży dziedziniec z estetycznie zaprojektowaną zielenią oraz placem zabaw dla najmłodszych.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, teren Apartamentów Horyzont będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.

Nowoczesna architektura
Nowoczesna
architektura
Bliskość zieleni
Bliskość
zieleni
Inwestycja w komfort
Inwestycja w
komfort
Dogodna lokalizacja
Dogodna
lokalizacja
Dogodna lokalizacja
Legenda
 • Supermarket
  Najbliżej: 170 m
 • Szkoły/Przedszkola
  Najbliżej: 858 m
 • Siłownia/Fitness
  Najbliżej: 185 m
 • Apteki
  Najbliżej: 259 m

Miejsce, w którym znajdują się Apartamenty Horyzont jest z całą pewnością wyjątkowe. Łączy ze sobą zarówno spokój i kameralność, jak i bliskość centrum miasta oraz atrakcyjnych punktów usługowych.

 

Odległość od:

 • Parku Dygasińskiego 100 m
 • Zalewu Kieleckiego 1 km
 • supermarketu 170 m
 • Galerii Echo 1 km
 • Galerii Korona 1,8 km
 • sklepu spożywczego 160 m
 • przychodni NFZ 1 km
 • apteki 200 m
 • przedszkola 850 m
 • szkoły podstawowej 850 m
 • Uniwersytetu Jana Kochanowskiego 2,5 km
 • Politechniki Świętokrzyskiej 1,25 km
 • Rynku Kielc 2,3 km

 

Gęsta sieć komunikacji miejskiej okalająca Apartamenty Horyzont gwarantuje szybki dojazd do zamierzonego celu na terenie całego miasta.

Amatorów jazdy na rowerze na pewno ucieszy obecność ścieżki rowerowej, która bezpośrednio sąsiaduje z terenem naszej inwestycji.

Spacerowiczom możemy polecić Park im. Adolfa Dygasińskiego, oddalony o zaledwie 100 metrów od granicy terenu Apartamentów Horyzont.

Nasza inwestycja jest zlokalizowana na terenie gwarantującym wspaniały widok na całe miasto. Dzięki umiejscowieniu na wzgórzu oraz kaskadowej architekturze budynków mieszkańcy będą mogli cieszyć się jedynym w swoim rodzaju pejzażem horyzontu ponad miejską zabudową. 

Tarasy
widokowe

Do dyspozycji każdego mieszkańca oddajemy wykończony balkon lub taras bez dodatkowych opłat. Zarówno podłogi na balkonach i tarasach, jak i podbicia sufitów na balkonach, wykonane są z najwyższej jakości drewna, charakteryzującego się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dla zapewnienia mieszkańcom najwyższego poczucia komfortu. Przestronne tarasy umożliwiają zaproszenie większej liczby znajomych na kawę lub grilla, bądź po prostu relaks, by po ciężkim dniu odpocząć w rodzinnym gronie, podziwiając piękne, panoramiczne widoki.

Do dyspozycji mieszkańców najniższych kondygnacji oddajemy tarasy naziemne z ogrodami. Takie rozwiązanie to idealne połączenie praktycznej wygody mieszkania w apartamencie w centrum miasta z urokiem posiadania przydomowego ogródka.

Architektura

Inspirowana stylem skandynawskim nowoczesna architektura naszych budynków to coś, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni. Na etapie projektowania przeprowadzaliśmy konsultacje wśród ludzi o bardzo różnych gustach i upodobaniach i każdy z naszych respondentów wyraził pozytywną opinię na temat prezentacji Apartamentów Horyzont. Kaskadowe bryły budynków zapewniają jedyny w swoim rodzaju widok na panoramę Kielc, a dzięki dużym, niepodzielonym przeszkleniom w salonach, możemy się nim w pełni cieszyć nie tylko w sezonie "tarasowym". Kadra firmy Green View jest bardzo szczęśliwa mogąc oddać do użytku mieszkańcom tak wyjątkową inwestycję jak Apartamenty Horyzont.

Jesteśmy pewni, że każdy nabywca mieszkania będzie usatysfakcjonowany i z uśmiechem na twarzy nazwie je "Swoim Domem".

Zobacz galerię inwestycji
© Copyright 2023 by Apartamenty Horyzont | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie mieszkania zostały sprzedane Domy z Widokiem NOWA Wietrznia